ШАНОВНІ ПОБУТОВІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДП «ПОЛУМ’Я» !

ДП «Полум’я» встановило річний тариф в розмірі 10,50 грн/куб.м. який мав діяти до 30.04.2022 року, закупівельна ціна на природний газу у зв’язку з нестабільним ринком на 31 травня 2021 року сформувалась на рівні 10,90 грн/куб.м., виходячи з фінансових можливостей підприємства ДП «Полум’я»  не змогло придбати природний газ для подальшого постачання побутовому споживачу (населенню), тому як наслідок з 01.06.2021 року ДП «Полум’я» не здійснює постачання природного газу побутовим споживачам.

З 01.06.2021 року постачання природного газу побутовим споживачам ДП «Полум’я»  забезпечує  постачальник «останньої надії» (ПОН). За результатами державного конкурсу та відповідно до розпорядження КМУ від 22 липня 2020 р. № 917-р постачальником «останньої надії» визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Також Вас інформуємо, що ціна газу для клієнтів постачальника останньої надії (ПОН) у червні встановлена на рівні 11,59 грн/куб.м, що на 21% вище ніж у травні. На відміну від ДП «Полум’я»  ціна на природний газ  постачальника останньої надії може змінюватися щомісячно.

Разом з тим зазначаємо, що відповідно до п. 25 розділу III Правил постачання природного газу, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг № 2496 від 30.09.2015 (надалі – Правила), побутовий споживач має право на вільний вибір постачальника та безоплатну зміну постачальника. Постачальник обирається споживачем самостійно, на власний розсуд, незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

Додатково інформуємо, що відповідно до п. 11 Розділу V Правил, споживачі зобов’язані здійснити повний остаточний розрахунок з ДП «Полум’я»” (попереднім постачальником), за спожитий природний газ згідно виставленого рахунку. Побутовий споживач зобов’язаний здійснити оплату такого рахунку не пізніше десяти робочих днів з дня виставлення такого рахунку.